Voor Professionals: Ervaar dementie met de VR-bril

Wat zie je en wat ervaar je als je dementie hebt? Met de VR bril (Virtual Reality bril) ervaar je zelf hoe het dagelijks leven eruit ziet voor iemand met dementie.

Deze VR-experience neemt je mee in een wereld die er totaal anders uitziet dan onze wereld. De VR bril helpt het begrip voor naasten met dementie te vergroten. Je kunt mensen met dementie daardoor beter ondersteunen.

Stap in het hoofd van iemand met dementie

De dementiebril laat je in het hoofd stappen van iemand met dementie. Dit gebeurt met een 360 graden simulatiefilm. De film speelt zich af in de thuissituatie. Na de experience bespreken we hoe je iemand met dementie voortaan beter kunt ondersteunen.

Datum, tijd en locatie

Op dit moment zijn er bijeenkomsten gepland op:

  • Woensdag 10 september, 15.00 – 17.00 uur, Mantelzorg & Meer, Dr. Willem Dreesweg 2 in Amstelveen
  • Dinsdag 30 september, 15.00 – 17.00 uur, Ontmoetings Centrum, Elemastraat 65 in Nieuw Vennep
Aanmelden: via het formulier onderaan deze pagina; deelname is gratis.

"*" geeft vereiste velden aan

Aanmelden

Ik meld me aan voor de bijeenkomst op:
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Belangrijk veld, alleen zichtbaar voor admin. Niet verwijderen
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Belangrijk veld, alleen zichtbaar voor admin. Niet verwijderen
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

“Door deze VR-ervaring kan ik me nóg beter inleven in hoe het is om dementie te hebben. Ik hou daar nu rekening mee in mijn benadering.”

Scroll to top