U bent hier:   > > > Vacature Mantelzorgmakelaar (20 uur)

Vacature Mantelzorgmakelaar (20 uur)

  13 12 2021 in "Mantelzorg" • door

 

Standplaats: Amstelveen/Haarlemmermeer | Aantal uren: 20 | Niveau: HBO

Mantelzorg & Meer is dé mantelzorgondersteuner in regio Amstelland en Haarlemmermeer.
Ons team van mantelzorgconsulenten, mantelzorgmakelaars en coördinatoren vrijwilligers zet zich in om mantelzorgers de beste ondersteuning op maat te geven. Mantelzorg & Meer heeft twee kantoren, één in Amstelveen en één in Hoofddorp. Voor ons team in Amstelland/Amstelveen zijn we op zoek naar een gedreven mantelzorgmakelaar.

Jouw aandachtsgebied

Als Mantelzorgmakelaar bied je mantelzorgers passende ondersteuning. Complexe vraagstukken kun je vanuit verschillende invalshoeken benaderen. Je hebt gedegen kennis van alle zorgwetten en weet welke wet in welke situatie van toepassing is. Je kunt goed luisteren en doorvragen waardoor je de hulpvraag duidelijk kunt definiëren. Je geeft informatie, biedt praktische hulp en regelt passende ondersteuning voor mantelzorgers. Daarnaast onderhoud je contact met de gemeente en verschillende partners binnen het sociaal domein. De functie vraagt om een dienstverlenende, creatieve, ondernemende en flexibele houding.

Jouw kwaliteiten

Je bent een stabiele professional: ondernemend, doortastend, goed in verbinden en netwerken. Je kunt goed luisteren, hebt inlevingsvermogen en denkt in mogelijkheden. Je bent proactief, je werkt gestructureerd en je bent innovatief. Je bent digi vaardig en je hebt affiniteit met het geven van presentaties. Je staat stevig in je schoenen en kunt zelfstandig werken maar je werkt ook graag in een team. Tevens beschik je over uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. Kortom, wij zijn op zoek naar een deskundige en enthousiaste professional die het leuk vindt om op diverse manieren ondersteuning te bieden aan mantelzorgers.

Wat breng je Mantelzorg & Meer

● Een afgeronde HBO opleiding, aangevuld met een afgeronde post-HBO opleiding tot
mantelzorgmakelaar
● Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als mantelzorgmakelaar
● Gecertificeerd en geregistreerd bij Registerplein
● Kennis over de verschillende doelgroepen van Mantelzorg & Meer
● Je kunt goed met de computer overweg en leert snel met nieuwe systemen om te gaan
● Je bent bereid op flexibele werktijden te werken
● Je bent in het bezit van een rijbewijs en auto

Wij bieden

● Een dienstverband van 20 uur per week voor 1 jaar, met de intentie om dit dienstverband
bij goede prestaties te verlengen
● Salaris FWG 55 CAO Gehandicaptenzorg (vanaf 01-06-2021 minimaal 2853 en maximaal
4211), 8% vakantiegeld en 8,33% eindejaarsuitkering
● Vrijheid en zelfstandigheid
● Een goede reiskostenregeling
● Een laptop en mobiele telefoon
● 144 wettelijke vakantie uren en 57 persoonlijk budget levensfase uren op basis van 36 uur

Enthousiast?

Solliciteer via onderstaande button en stuur jouw sollicitatie o.v.v. vacaturenummer M&M01-22!
Wil je meer informatie of heb je een vraag over deze vacature. Neem dan contact op met onze corporate recruiter Nadiah Polak op 06-12146783 of stuur een mail aan n.polak@meer-groep.nl Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.
Een verklaring omtrent gedrag (VOG),maakt deel uit van de procedure, evenals het opvragen van referenties.