E-learning”De Zorg de Baas”
• •
Als mantelzorger zorgt u intensief voor een naaste die een ziekte of een beperking heeft. Uw kind, uw vader of moeder, een ander familielid, een buurvrouw of goede vriend. Het is van belang dat u zelf ook gezond blijft. Soms is het moeilijk om de balans te bewaren en niet over grenzen te gaan. Bij de e-learning ‘De zorg de baas’ leert u stil te staan bij uw eigen situatie en waar nodig veranderingen aan te brengen.
Omslag in denken
Een belangrijk onderdeel van de cursus is dat u zich bewust wordt van uw eigen gedachtes en gevoelens. Dit helpt u bij het hulp vragen en voor uzelf opkomen. U krijgt daardoor meer energie.
De cursus bestaat uit vijf modules, die u online zelfstandig doorloopt. U kunt tijdens het doorlopen van de modules terugvallen op ondersteuning van een mantelzorgconsulent, als u dat wenst.
Inhoud
Module 1 Stilstaan bij het zorgen
Omgaan met gevoelens
Module 2 Draaglast / draagkracht
Hulp vragen
Module 3 Anders leren denken
Module 4 Communicatie en assertiviteit
Module 5 Verlieservaringen bij mantelzorgers
Data
U kunt op elk tijdstip beginnen met de cursus.
Kosten
De cursus is kosteloos.
Aanmelden
Via 020-5127250 of onderstaand aanmeldformulier. Na aanmelding ontvangt u binnen een paar dagen een mail met een link voor de cursus. Mocht u nog niet ingeschreven staan als mantelzorger bij Mantelzorg & Meer dan ontvangt u eerst een mail om u in te schrijven.