Intervisie, met elkaar in gesprek

Vaardigheden en grenzen

Deze module is een must voor nieuwe vrijwilligers! Deze training staat ook open voor vrijwilligers van andere organisaties.

Als vrijwilliger krijg je met allerlei verschillende situaties te maken. Deze kunnen leuk zijn, en soms ook confronterend. Vraag jij je wel eens af:

  • Hoe ga ik om met een cliënt die meer of andere dingen vraagt dan is afgesproken?
  • Hoe stel ik grenzen, aan tijd, aan aandacht en waar ik ga ik wel in mee en waar niet?
  • Hoe zouden andere vrijwilligers dit doen?

Misschien heb je zelf een situatie die je graag wilt inbrengen. Laat het weten aan je Coördinator Vrijwilligers. Via de vijf stappen methode voor Intervisie gaan we met elkaar in gesprek. De bijeenkomst wordt begeleid door een van de Coördinatoren Vrijwilligers.

Datum en Tijd

Nog onbekend

Locatie

Nog onbekend

Voor wie?

Voor vrijwilligers binnen Mantelzorg & Meer.

Informatie en aanmelden

Meer info of aanmelden via 020-5127250 of het formulier hiernaast.

Deelname is kosteloos.

"*" geeft vereiste velden aan

Aanmelden

Privacybeleid*
De onderstaande vragen hoef je alleen in te vullen als je meedoet aan een activiteit in het kader van de Week van de Jonge Mantelzorger.
Neem je een introducé mee?*
Als je iemand meeneemt, vergeet dan niet om diegene dan ook apart aan te melden via het aanmeldformulier! Je kunt je eigen telefoonnummer en emailadres gebruiken.
Hidden
Belangrijk veld, alleen zichtbaar voor admin. Niet verwijderen
Hidden
Belangrijk veld, alleen zichtbaar voor admin. Niet verwijderen
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Scroll to top